سمپاش تراکتور

فروش سمپاش تراکتور

شرکت هامین کشت، به عنوان پیش قدم در عرصه صنعت و کشاورزی، تولید کننده و وارد کننده انواع ادوات کشاورزی از قبیل سمپاش های پشت تراکتوری و … آماده همکاری با کشاورزان و فروشندگان ماشین آلات کشاورزی است.

مورد استفاده سم پاش های تراکتوری در اراضی وسیع است. سم پاش پشت تراکتوری به دو دسته کلی تقسیم می شوند. 1- سمپاش تراکتوری کشنده  2-سم پاش تراکتوری سوارشونده

از سم پاش های کششی در مقیاس بزرگت استفاده می شود و از سمپاش پشت تراکتوری سوار شونده در اراضی کوچکتر استفاده می شود و فاقد چرخ و شاسی هستند. طریقه اتصال سمپاش کششی به تراکتور یک نقطه است اما اتصال سمپاش سوار شونده سه نقطه است.

خرید سمپاش تراکتور

برای خرید انواع سمپاش های پشت تراکتوری از هامین کشت می توانید ظرفیت مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید.

  1. سمپاش تراکتور 200 لیتری
  2. سمپاش تراکتور 400 لیتری
  3. سمپاش تراکتور 600 لیتری
  4. سمپاش تراکتور 800 لیتری
  5. سمپاش تراکتور 1000 لیتری
  6. سمپاش تراکتور 2000 لیتری
خرید سمپاش تراکتور

چند نکته مهم در خرید سمپاش پشت تراکتور

انواع سمپاش ها با توجه به نوع پمپ سمپاش، نوع موتور سمپاش و جنس بدنه که از جنس پلی اتیلن یا گالوانیزه باشد،دامنه قیمتی دارد .

توان لازم سمپاش های پشت تراکتوری از محور شافت PTO تراکتور گرفته می شود. نکته مهم در انتخاب سمپاش تراکتور، کیفیت لوازم استفاده شده در آن می باشد .

سم پاش های تراکتوری دارای انواع ظرفیت ها می باشد. اما معمولاً مخازن 200، 400، 600 و 800 لیتری از نوع سوار شونده و 1000 و 2000 لیتری از نوع کششی هستند.

انواع سمپاش تراکتوری

سمپاش کششی پشت تراکتوری

سم پاش کششی تراکتوری دو چرخ دارد و برای دریافت توان لازم، در یک نقطه به شافت تراکتور وصل می شود. سمپاش کششی پشت تراکتوری دارای مدل لانسی و بوم دار یا توربولاینر است. و بر روی انواع تراکتور ها نصب می شود.

سم پاش کششی موتوری با مخزن گالوانیزه

مخزن سم پاش دارای ظرفیت و جنس های مختلفی است. از ظرفیت های 200 لیتر گرفته تا 2000 لیتر و جنس های پلی اتلین، گالوانیزه و فایبر گلاس. جنس مخزن بسیار حائز اهمیت است. چون باید در مقابل سموم مختلف مقاوم بوده و از پوسیدگی و زنگ زدگی مخزن جلوگیری کند. مخزن های سمپاش کششی موتوری را روی یک شاسی وصل می کنند، برای حمل و نقل آسان و اتصال به تراکتور.

سمپاش کششی پشت تراکتوری
سم پاش کششی موتوری با مخزن گالوانیزه

برای مشاوره در مورد محصولات و خرید با ما تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
تماس بگیرید
تایید