بازار فروش بیل مکانیکی هپکو 912 در سال های اخیر رونق بیشتری پیدا کرده است. این نوع تریلی به دلیل آنکه می تواند بار زیادی را در مدت زمان کوتاه حمل کرده و از مقاومت بسیار بالایی از نظر شاسی برخوردار است، با استقبال خوبی از سوی کشاورزان روبه رو گردیده است.

در کنار عوامل ذکر شده، به دلیل آنکه تولید این نوع تریلی در کشور انجام می شود، لذا دسترسی به قطعات آن نیز آسانتر می باشد و در صورت خرابی به راحتی می توان آن را تعمیر کرد. لذا بازار فروش خوبی در طول سال دارد.

بازار فروش تریلی تراکتور 4 چرخ 7 تن

نکاتی درباره تریلی تراکتور 4 چرخ 7 تن

نکاتی درباره تریلی تراکتور 4 چرخ 7 تن

در کشاورزی نوین امروز برای بهره برداری حداکثری و کاهش زمان اتلاف در حین بهره برداری محصول استفاده از بیل مکانیکی زنجیری نو در پشت تراکتور اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. یکی از پرفروش ترین تریلی هایی که امروزه در بازار عرضه شده از نوع 4 چرخ 7 تن می باشد.

این نوع تریلی دارای دو محور جداگانه بوده که در دو طرف تریلی وجود دارد و می تواند سنگینی بار را تا 7 تن به خوبی تحمل نماید. تریلی 4 چرخ به عقب تراکتور توسط دو عدد گیره متصل شده و به راحتی می توان آن را به حرکت در آورد.

تریلی 7 تنی دارای زاویه تخلیه ای در حدود 45 درجه می باشد. فرمان این نوع تریلی از نوع سبکی بوده و بسیار نرم می باشد. به آسانی می توان آن را به جهت های مختلف چرخاند و بار را جمع آوری یا تخلیه نمود.

برای حمل علوفه تازه و حتی خشک شده، انواع مصالح ساختمانی به خصوص آجر، می توان از تریلی 4 چرخ استفاده کرد.

عرضه مستقیم تریلی تراکتور 4 چرخ 7 تن

عرضه مستقیم تریلی تراکتور 4 چرخ 7 تن

عرضه تریلی تراکتور 4 چرخ 7 تن به صورت مستقیم، کاهش قیمت آن را سبب گردیده است. امروزه برای دسترسی بهتر و فروش سریع تر علاوه بر عرضه حضوری، فروش به صورت اینترنتی هم انجام می شود و خریدار می تواند تریلی تراکتور را با ظرفیت های مختلف بدون واسطه به صورت آنلاین خریداری نماید.

شرکت ما با ارائه مستقیم انواع تریلی های تراکتور توانسته است رضایت خریدار محترم را در سراسر کشور جلب کند. فروش از طریق سایت صورت می گیرد و مشاوران آنلاین حاضر در سایت می توانند شما را در انتخاب تریلی مورد نظرتان یاری کنند.

اگر قصد دارید بهترین و به روزترین تریلی های تراکتور 4 چرخ را بدون واسطه خریداری کنید و هم از کیفیت و هم قیمت آن اطمینان خاطر داشته باشید، می توانید به سایت مراجعه کنید. با مقایسه قیمت ها با بازار آزاد متوجه ارزانتر بودن نرخ های اعلام شده از سوی ما خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره در مورد محصولات و خرید با ما تماس بگیرید

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
تماس بگیرید
تایید